IGames februari schema med dagliga freespins

dagens-deal-4-feb

Idag den 4:e februari 2016 kan alla kunder hämta ut 40 extra freespins i spelet South Park II i Igames casino. Allt du behöver göra är att sätta in 300kr eller mer och ange bonuskoden DD035. resten av februari månad kan du också hämta ut nya freespins varje dag och här nedanför följer en lista på vad du kan få vilka dagar, vilka kraven är och vilket spel det gäller på samt bonuskoderna för varje dag. Först ser du datum, sen kravet, antal freespins och spelet dom gäller för och sist så ser du bonuskoden som du behöver ange för att få dina snurr.

  • Thursday 2016-02-04 Sätt in 300 kr och få 40 Free Spins 40 South Park II DD035
  • Friday 2016-02-05 Sätt in 200 kr och få 30 Free Spins 30 Glow DD036 Deposit
  • Saturday 2016-02-06 Sätt in 300 kr och få 30 Free Spins 30 Twin Spin DD037
  • Sunday 2016-02-07 Sätt in 100 kr och få 20 Free Spins 20 Gonzo’s Quest DD038
  • Monday 2016-02-08 25% upp till 250 kr – – DD039 25% up to €25
  • Tuesday 2016-02-09 Sätt in 150 kr och få 30 Free Spins 30 Starburst DD040
  • Wednesday 2016-02-10 Sätt in 500 kr och få 60 Free Spins 60 Mega Fortune Dreams DD041
  • Thursday 2016-02-11 Sätt in 300 kr och få 50 Free Spins 50 Piggy Riches DD042
  • Friday 2016-02-12 Sätt in 250 kr och få 25 Free Spins 25 Lucky Angler DD043
  • Saturday 2016-02-13 Sätt in 100 kr och få 10 Free Spins 10 Gonzo’s Quest DD044
  • Sunday 2016-02-14 Sätt in 250 kr och få 50 Free Spins 50 Blood Suckers DD045
  • Monday 2016-02-15 Sätt in 250 kr och få 50 Free Spins 50 Glow DD046
  • Tuesday 2016-02-16 25% upp till 250 kr – – DD047 25% up to €25
  • Wednesday 2016-02-17 Sätt in 150 kr och få 30 Free Spins 30 Starburst DD048
  • Thursday 2016-02-18 Sätt in 250 kr och få 50 Free Spins 50 Guns N’ Roses DD049
  • Friday 2016-02-19 Sätt in 500 kr och få 60 Free Spins 60 Twin Spin DD050
  • Saturday 2016-02-20 Sätt in 200 kr och få 40 Free Spins 40 Pyramid DD051
  • Sunday 2016-02-21 Sätt in 500 kr och få 80 Free Spins 80 Lights DD052
  • Monday 2016-02-22 Sätt in 200 kr och få 30 Free Spins 30 Starburst DD053
  • Tuesday 2016-02-23 25% upp till 250 kr – – DD054 25% up to €25
  • Wednesday 2016-02-24 Sätt in 200 kr och få 40 Free Spins 40 Koi Princess DD055
  • Thursday 2016-02-25 Sätt in 150 kr och få 40 Free Spins 40 Pyramid DD056
  • Friday 2016-02-26 Sätt in 250 kr och få 40 Free Spins 40 Jack Hammer DD057
  • Saturday 2016-02-27 Sätt in 100 kr och få 20 Free Spins 20 Starburst DD058
  • Sunday 2016-02-28 Sätt in 250 kr och få 50 Free Spins 50 Jack and the Beanstalk DD059
  • Monday 2016-02-29 Sätt in 300 kr och få 60 Free Spins 60 Piggy Riches DD060